Ule z sosny wejmutki w nowym 2023 roku

Strona główna » Ule z sosny wejmutki w nowym 2023 roku

Kolejny etap tworzenia prototypu korpusa ZANDER

 

Cześć i czołem wszystkim po dłuższej przerwie!


Przez dłuższy czas byliśmy nieobecni na naszym blogu za co Was bardzo przepraszamy. Ostatni czas wymagał od nas podwójnego zaangażowania w realizację zamówień, które coraz liczniej spływają do naszej firmy – ZA CO BARDZO WAM DZIĘKUJEMY!

Rok 2022 uważamy za zakończony. Nie omieszkało się uniknąć w nim wyzwań, odważnych decyzji oraz stawiania czoła trudnościom dnia codziennego – co najważniejsze UDAŁO SIĘ. Na początku roku 2023 życzymy zarówno Wam jak i sobie, by to co przed nami okazało się lepsze i przyniosło nam wiele sukcesów.

Pomimo przestoju jaki panuje w sezonie pszczelarskim, nasza firma nie ma czasu na odpoczynek. Od grudnia 2022 realizujemy zamówienie na 200 korpusów typu Zander (z daszkami oraz przegonkami). Dzięki współpracy i indywidualnemu podejściu do naszych klientów, rozwiązania wprowadzone w niniejszy projekt czynią go nietuzinkowym. Oczywiście wszystko z jak największa dbałością o szczegóły oraz przy użyciu Sosny Wejmutki !

W tym roku planujemy w znacznym stopniu poszerzyć naszą ofertę m.in. o ule korpusowe:

 • Warszawskie Zwykłe,
 • Warszawskie poszerzane,
 • LG 2/3 bądź Dadant 17 [cm].
  Ostatni z wariantów znajduje swoje zastosowanie w „Gospodarstwo Pasieczne Sądecki Bartnik” jak również „Pasieka Pietrasz”.

   

  Ramka Dadant 17 [cm] staje się coraz to ciekawszym rozwiązaniem w pasiekach towarowych bądź amatorskich. Jej zastosowanie zaczyna rzucać cień na popularnego Amerykańskiego Langstrotha ¾, ze względu na swoje wymiary 435×170[mm]. Sama szerokość ramki jest taka sama jak używanego w Polsce standardowego Dadanta czy Dadanta 1/2 oraz Langstrotha (435×230[mm]). Ten format pozwala na zbudowanie dość obszernego gniazda oraz ułatwia operowania całymi korpusami w gospodarce pasiecznej.

  W tym roku mamy też plany wprowadzić nowy typ dennic, których wcześniej brakowało w naszym asortymencie, a mianowicie dennice pełne.

  Nasze daszki, również planujemy nieco zmodyfikować. Staramy się by nasze produkty były jak najlepiej dopracowane w każdym calu. Dzięki właśnie Waszym pomysłom, nowatorskim rozwiązaniom drodzy klienci, którymi to się z nami dzielicie, oraz naszym fachowym podejściu i otwartości na nowe rozwiązania, pragniemy iść z duchem czasu i ciągle rozwijać nasz asortyment.

  Zatem zabieramy się do pracy.

  W wolej chwili odpowiemy na każde pytanie, przybliżymy ofertę oraz przygotujemy satysfakcjonującą wycenę zarówno przy większych jak i indywidualnych zamówieniach!

Kolejny etap tworzenia prototypu ZANDER